Dopravce Česká pošta

Doručení Vaší objednávky magnetu či nálepek Českou poštou je rychlé a levné. Pokud objednáte zboží v pracovní den do 14 hod, obdržíte svou objednávku následující pracovní den. Neplatí pro produkty tvořené na zakázku podléhající korekuturou zákazníka.

Obyčejné psaní - možné pouze při úhradě předem 19,-Kč

 

Obyčejné psaní - možné pouze při úhradě předem - objednání více magnetů 30,-Kč

Naše produkty většinou nejsou větších roměrů a ani příliš těžké. Proto je můžeme zasílat v klasické obálce, řádně zabezpečené proti vypadnutí jejímu obsahu a zároveň Vám tak nabídnout nejlevnější variantu dopravy při platbě předem. 

V zásilce "Obyčejné psaní" posíláme vždy pouze jeden produkt.

Upozornění: Zásilka není nijak pojištěna a není možné dohledat její polohu. Její nedoručení nelze reklamovat. V případě, že zvolíte dopravu "Obyčejné psaní" a zároveň zvolíte "Platba dobírkou", zašleme Vám zboží formou dobírky s příslušnou cenou 80,-Kč.

V případě, že objednáváte magnetický produkt, bude Vám k částce přičtena přirážka 10,-Kč bez DPH. 

 

Doporučené psaní - při úhradě předem 50 Kč

Jestli se obáváte, že se může obyčejné psaní cestou ztratit a vy tak příjdete o peníze i zboží, vyberte si druh přepravy "Doporučené psaní". V této zásilce můžete mít libovolný počet produktů a máte jistotu, že v případě ztráty zásilky Vám zdarma zašleme zboží nové.

 

Doručení na dobírku - 80 Kč

Jestli je pro Vás pohodlnější platit za zboží až při jejím přijetí zvolte platbu dobírkou. Zboží u Vás bude stejně rychle jako obyčejné či doporučené psaní. V této zásilce můžete mít libovolný počet produktů a máte jistotu, že v případě ztráty zásilky Vám zdarma zašleme zboží nové.

Dopravce Uloženka - 50 Kč

Výdejní místa objednávky (magnety, samolepky) Praha 4, Praha 9, Plzeň, Brno, Brno 2, České Budějovice, Hradec Králové, Olomouc, Ostrava a Bratislava.

V ceně za uložení je počítáno také s dobírkou.

V zásilce směrované na uloženky můžete mít libovolbý počet produktů.